sivil savunma 2

Sivil Savunma Kulübü olarak, her yıl olduğu gibi bu yıl da elimizin altında bulunan dokümanları inceledik ve gerekli yenilikleri ve değişiklikleri yaptık. Yönetmeliklerde en son belirlenen kriterlere uygun hale getirdik. 
     Bunların başında Tedbirler Planı gelmekteydi. 2005–2006 döneminde hazırlamış olduğumuz bu plandaki görevlendirmeler, okulda meydana gelen kadro değişikliklerine uygun olarak yenilendi. Görevlendirilen personele görev tanım belgeleri imza karşılığında tevdi edildi.
    Sabotajlara Karşı Korunma Planı ve 2011–2014 arasını kapsayan Stratejik Planlama dosyası üzerinde gerekli düzenlemeler yapılarak görevlendirmeler personele bildirildi.
      Bu tip teorik çalışmalar dışında, planlarda belirtilen şekliyle haberli veya habersiz bir şekilde deprem tahliye tatbikatları yapıldı. Neticede ortaya çıkan iyileştirmeye açık alanlar konuşulup görüşüldükten sonra rapor halinde sunuldu. Belirli gün ve haftalar çerçevesinde kulübümüzü ilgilendiren alanlarda seminer ve konferanslar, pano çalışmaları ve şiir, kompozisyon, resim ve afiş yarışmaları ile konuya dikkat çekildi ve bir farkındalık oluşturulmaya çalışıldı.

Kanalım

 
bursluluksınavsonuc
Erken Kayıt Avantajlari
izogiris1
imfositeye
ustbaslik
insankaynaklari
basarilarimiz
haftalik odevler
yemek listesi
sinav sonuclari
etkinlik takvimi
dokumanlar
rehberlik-yazilari
degerler egitimi
ogretmen-ogrenci-eserleri
MEBlogo
Bugün0
Dün0
Bu Hafta0
Bu Ay0
Tümü409641

veligörüsmesaati   tavsiyekitapliste 200x200   sinav takvimim   okular hayat olsun   e bulten   boya paleti yazı tahtası2   okulsaglıgı1


ÖĞRENCİ KULÜBLERİMİZ

 

  sivil savunma 2     bilisim 2        satranc 2     yuzme 2     basketbol 2     buz pateni 2     okçuluk     futbol 2